Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevřené okno v místnosti-teplota PC

Dobrý večer všem. Mám dotaz. Má vliv na teploty komponent v PC otevřené okno v místnosti,či nikoliv? Přes léto mám v pokoji stín a celkem tu produkuje. Jednou mě napadlo,že bych mohl zkusit PC přesunout přímo do okna,jestli se tím sníží teploty. Teď mám počítač pod stolem,tak nevím jestli by to nepomohlo ke snížení teploty.

Vraz PC skriňu do zatvoreného, truhlicového mrazáku, vopred nastaveného na teplotu -28°C.

Tiež vložiť PC do jednosto metrov vysokého komína je úplne ideálne, prirodzený zug (ťah) v komíne, ak sú otvorené spodné vrátka pasívne, fest chladí.