Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalá wi-fi

Ahoj, jen říkám na začátek, že tímto věcem skoro vůbec nerozumím :D Tak to reknu na rychlo.

Na počítači, který je připojen k internetu pomocí Ethernet kabelu, je internet skvelý, rychlý, žádné problémy atd...
Ale na svém telefonu, který je připojen normálně přes wi-fi jakoze na router (chápete, že) tak je to prostě pomalé, videa na YouTube koukatelné max na 360p bez lagů, Instagram, FB, Google - trvá věčnost než se tam něco načte.
Jsem zoufalá:D tento problém jsem nikdy neměla, a takhle ten internet funguje už asi měsíc, nevíte jak to zrychlit? Nebo mi chybí nějaké detaily?
Děkuju za odpovědi!

preventivně v tajném routeru vlézt do nastavení wifi, změnit z automatiky napevno:
wireless security: wpa2 + aes
wireless channel width: 20mhz
možná by šel zvolit i mód napevno: 11n (max 1 zeď) nebo pomalejší 11g přes více zdí.

příčinou může být i vadný napájecí adaptér, ale o routeru nevíme nic.

Zrejme sa ti niekto cpe do vzdušnej siete svojim signálom. Krížia sa vzájomne gama paprsky, velice nebezpečné pre transdimenzionálny časopriestor.

Skús si viac zabezpečiť modem. Skontroluj MAC adresy v modeme (192.168.1.1).

Uško Wrieless v modeme;

Transmit Power: High

Beacon Interval(ms): 20 range

RTS/CTS Threshold:2347

Fragmentation Threshold(bytes): 2346

DTIM(ms): 255

802.11 b/g

Za vertikálne stoporenú anténu modemu v smere príjmu mobilu švacni parabolu. Rozrež po dlžke Al plechovku od vypitého 0.5l piva, aby bola osadená anténa modemu v ohnisku paraboly vyrobenej z plechovky.