Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC - FPS dropy.

Chlapy čus,

jenom chci říct že jsem hledal na googlu,youtube víc než týden všude možně,ale zatím nic nepomohlo.
Tak třeba tady někdo má dobrou radu.

Mám takovej problém, poskládal jsem si novej PC - Nainstaloval Win 10 1903 - a to bude myslím ten "problém"

FPS mi klesly zhruba o polovinu,PC výkon je nastavený na vysoký,odparkoval jsem CPU,zakázal Xbox Game DVR,Nvidia panel jsem taky upravoval podle toho co jsem našel na googlu.

Hraju teda sem tam Battlefield 3 - a je to hrůza během hry mi FPS klesnou i na 20-30 a to je nehratelný.Ale všiml jsem si že když začnou dropy, tak jedno jádro je vytižený na 100% myslím že to je tím,FPS jsem v configu nastavil na 60 max.

Budu rád za každou radu.
Sestava:
i7 7820x
MSI x299 RAIDER
GTX 1070 Ti
64 GB RAM DDR4
Win 10 Pro 1903

Podívej se ve správci úloh, co ti tolik vytěžuje ten procesor, ale jestli to máš čerstvě nainstalované windows, tak se pravděpodobně na pozadí instalují updaty a to bude to vytížení... Ale nevím, jestli by tohle mělo až takový vliv na pokles fps.