Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvýšit RAM?

Zdravím.. :)

Všiml jsem si, že mám RAM na 2400 MHz (2x).
(produkt)

A chci se zeptat, jestli to jde dát na těch 3200 MHz a jak prosím? :)

MSI B450-A PRO - AMD B450
AMD Ryzen 5 2600

Díky moc.

Ak to doska/bios umoznuje tak ano, ale zmysel to nema.
Pretaktovanie ram sposobi nepatrny narast vykonu, ale vyrazne zvysuje riziko nestability celeho PC nasledne. Navyse sa tie RAM budu vyrazne viac zahrievat a je mozne, ze bez chladenia nebudu prevadzky schopne.