Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto an operating system wasn't found

psalo mi to an operating system wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating system
tak jsem stahl windows 10 a vše jelo akorát když doběhla ikonka windows zobrazila se konzole na který fungujou znaky když držíte alt gr a mačkáte tlačítka, ale nefunguje od a-z :D
Jednou to stačí:
https://pc.poradna.net/questions/2925450-an-operating-system-wasn-t-found-try-disconnecting-any-drives-that-don-t-contain-an-operating-system (karel)

Tak Jinak Jak už jsem jednou psal tak jsem nechtíc odstranil všechno z disku no a na flasku jsem si stahnul 32x bitovou windows 10 dal jsem flešku do pc a zobrazila se mi konzole kde nelze psát písmeny od A-Z ale jen Znaky jako je například €ł˛ł`]€|]|&Đ\|