Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak flashnout nový firmware

Něco sem zmršila na mém Xiaomi Redmi 4A. Chtěla jsem udělat hard reset a asi jsem to podělala. Telefon mi teď nenajede. Po zapnutí mi naskočí logo MIUI 10 a vzápětí display zčerná. To je vše. Pokud ihned kliknu na šipku pod logem tak se dostanu do nastavení jazyka ale jak jsem psala. Po chvilince mi display zčerná. Toto se opakuje pořád. Když dám reset, Wipe all data a potvrdím, tak mi uběhnou cca 3% a zahlásí mi to ok - úspěšně smazáno. A vše se opakuje dokola. Určitě na mobilu nemám odemčenej boot loader ani root. Nepotřebovala jsem to. Poradíte jak tam nahrát nový firmware?

Tak na tom pracuji. Už jsem si vyskratovala jeden kabel nicméně telefon mi nějak nejde dát do toho download režimu. Možná ale , jestli není chyba úplně jinde. Ať dělám co dělám, tok do počítače mi nejde dostat HS-USB QDLoader 9008. Nainstalovala jsem driver 64bit pro Windows 10 ale pořád ten port nevidím. Jediné co se po instalaci stane je to, že se mi Windows přepnou do testovacího režimu. Nevím jak to tam dostat.

Nakonec se mi to podařilo i bez pomoci odtud. Sežralo mi to ale hodiny času a hledání. USB kabel jsem si zničila úplně zbytečně ale na tom nesejde. Ulomila jsem si dva nehty když jsem ten telefon otvírala ale mám to. Díky test pointu. Teď ale potřebuji udělat root. A těch návodů je spousta ale všechny na ho*no. Proto se ptám.

Poradíte mi, kde stáhnu již rootnutý firmware pro Redmi 4A? Firmware pro Flash Tool od Xiaomi.

Děkuji.

Děkuji Ti za reakci. Ale oficiální cesta je podle mě absolutně k ničemu. Někomu to funguje někomu ne. Nevím jak to ti podělaní číňani dělají a praktikují. Kdysi jsem měla Redmi Note 3. Do dnešního dne nemám žádný email, žádný účet, prostě nic. Účet byl normálně založenej kde jsem dostala od číňanů po registraci hlášku: "Check your email". Můžu ale čekovat jako kráva a do dnešního dne mi nic nepřišlo. Kamarád ze Slovenska čeká již měsíc na kód pro jeho Mi Mix. Nic.

Deniusa: zkus to prosim, me by vazne moc zajimalo, jestli kdyz budes vytrvala, jestli se ti podari odemceni bootloaderu ziskat a pokud budes mit problem, nevahej a pis sem. Vyskytuje se tu nejeden fanousek Xiaomi (nejen lucifer) a doufam, ze kdyz ti poradili telefon, osobne bych do Huawei a Xiaomi nikdy nesel prave kvuli slozitosti odemceni bootloaderu, tak ze ti ted kdyz mas problemy taky poradi, jak na to. :!:

Jinak jak pise lucifer, jakmile budes mit odemceny bootloader, tak TWRP a supersu a to uz je vsechno jednoduche.