Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil ruší wifi

Zdravím, mám nasledující problém. Manželka má telefon Huawei Y6. Poslední 3 dny nám doma neustále padal internet přes wifi na mobilech i notebooku. Dnes jsem zjistil, že to dělá právě mobil manželky. Vždy, když zapne wifi na telefonu, tak nám přestane fungovat všem net. Počítače na kabelu nemají problém. Router je TP-Link TL-WR841N, je nastavený jako switch. Prosím o radu.
Děkuji.

pokud není konflikt s ostatními wifikrámy, půjde o nekompatibilitu ovladače wifi v huááweiíí.
řeší se to nastavením automatických voleb v routeru napevno:
http://screenshots.portforward.com/routers/TP-Link/TL-WR841N_v9/Wireless_Security.htm
- wireless security: wpa2 + aes
http://screenshots.portforward.com/routers/TP-Link/TL-WR841N_v9/Wireless_Settings.htm
- wireless channel width: 20mhz
- teoreticky ještě nastavit napevno režim: 11g (starý pomalý) nebo 11n (potřebuje kvalitnější signál, větší problém přes více zdí v paneláku)

je to tu skoro denně.