Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aferka Intelu, nebo Asus/Gigabyte?

Čau,
dneska jsem při práci zaslechnul ze sluchátek divny zvuky (měl jsem je sundane - na stole), tak jsem je nandal a dost jsem se divil. Ze sluchátek znělo “mojepravyjmenoprijmeni is gay”, pak to stejný faggot apod :D

Komp jsem vypnul a odpojil od netu, mrknul s M/S Autoruns copak se to spoušti a našel jsem toto:

GLCKIO (https://www.bleepingcomputer.com/news/security/asus-gigabyte-drivers-contain-code-execution-vulnerabilities-pocs-galore/)

A druhá možnost aferka Intelu s Meltdown apod. Měl jsem sice data zálohovány, ale i tak to není nic moc příjemného. Navíc systém bez viru, byl to čiste programovací komp. Samo pod obyc userem, admin nebyl používán. Nebo snad nVidia Experience?

Win7 (aktualizované)
Intel Core i5 2500k

Otázka zní - kde jsem udělal chybu?

intel meltdown a spol. nemá nič spoločné s "chybou" v ovládačoch asus/gigabyte,s tým sa musia vysporiadať súdruhovia v gigabyte a v asusTek corp.,že naprogramovali do ovládačov exploity,ktoré posielajú cez internet výrobcom informácie o tom,čo užívatel na počítačoch s asus/gigabyte produktami robí.......

No uznávám, ze se trochu chystám stébla...
To ze odesílá nějaký data je pitomy, ale ze si muže pouštět vlastní kód - tj text to speech s mým jménem uvnitř, to je dost naprd.

Hodil jsem reinstall, data jsou zálohovaný vedle. Pro dale provedena změna hesel, update firmwaru na routeru.

Ještě nějaký nápady? Celkem naprd ze to obejde všechny klacky co jsem tomu házel pod nohy (viz nadpis).