Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzlá myš

Dobrý den,
Chci se zeptat delší dobou mě trápí jedna věc. Kdykoliv zapnu nějakou PC hru ve fullscreenu nebo windowed, je jedno jak a poté ji chci minimalizovat abych se kouknul například na internet nebo čas, stane se že kurzor myši zamrzne. Nejde s ním pohnout a musím PC restartovat. Nevíte někdo čím to může být? Děkuji za odpovědi. :)

Myši jsem zkoušel různé Lenovo, Canyon i Genius vždy stejný výsledek. PC mám skládané: procesor AMD Athlon II X4 645 3.10Ghz, 12GB RAM, grafika AMD Radeon R7 300 Series - 2GB, operační systém Windows 7 Ultimate, 64 bitový operační systém. Hry u kterých vím, že tohle dělalo jsou Far Cry 3, Far Cry 4, Car mechanic simulator 2018, Homefront, Homefront: The revolution, Dishonored, Wolfenstein The New Order a Dead Rising 3. Hry jedou v pořádku bez žádných komplikací až na ten problém s minimalizací.