Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telegram - info

Zdravím používa niekto Telegram?Ja som si ho dnes nainštalovať a chcem sa spýtať pri inštalácii telegramu je potreba zadať vašé tel. číslo, a ak sa prídam do nejakej skupiny na telegrame kde je cca 5-6000 ludí uvidia moje číslo členovia alebo zakladatel skupiny?Alebo nie a to číslo slúži na iné učely.Ďakujem pekne.

Přečti si FAQ.

Q: Who can see my phone number?

On Telegram, you can send messages in private chats and groups without making your phone number visible. By default, your number is only visible to people who you've added to your address book as contacts. You can further modify this in Settings > Privacy and Security > Phone Number.

Bohužel tě to identifikuje. Jiný messanger jako reddit.com, nebo riot.im se bez toho obejde.