Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon A80

Dobry den,

moc prosim o radu, sestym rokem vlastnim fotak CANON A80, u ktereho se pozvolna zacal projevovat tento problem:

- obraz na dipleji zacal problikavat, barvy se zacaly ztracet, apod.
- nejedna se o vadu dipleje, pri prohlizeni fotek displej funguje normalne
- nafocene obrazky se na pocitaci zobrazuji stejne defektne, jako na blikajicim displeji pri foceni (nyni uz jen obrysy, skoro bez barev, je to stale horsi)
- Zacal se pojevovat problem pri kopirovani fotek do pocitace, windows hlasi poskozene zarizeni

Chtel bych si jen overit (pokud je to vubec mozne), zdali nadesel cas koupit novy fotak (stal me ve sve dobe 15 000, 6 let se mi zda opravdu malo), nebo, zdali by se vyplatilo nechat fotak nekde opravit.

Diky moc
David

každý mechanizmus potrebuje raz za čas "seřídit a promazat" aby znovu fungoval dalej ako nový.Nákupom modernejšieho stroja síce nič nezkazíš,ale aspoň dotaz v odbornom servise ohladne tohto starého stojí za pokus,pokial by bola čiastka za "generálku" starého prístroja neúnosne vysoká,potom bude mať význam uvažovať o nákupe nového.