Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za koľko predám túto zostavu

Zdravím,
chcel by som sa spýtať, za koľko približne by som predal túto PC zostavu:
BENCHMARK: 17581249

Grafickú kartu mám konkrétne: MSI Armor 1060 6gb OCV1

Ak mi tu niečo chýba, prípadne je BENCHMARK zlý dajte mi vedieť prosím (nezdá sa mi to).
ďakujem.

Okej diky..
Case je : Zalman Z1 Neo -uzavretá bedňa, ktorá obsahuje 3 fany (2 na nasávanie,1 na vyfukovanie)
Bedňa je komplet zavretá a vzduch prúdi cez take malé mriežky, čiže sa tam nedostane prach tak ľahko.
CPU fan je základný čo bol k procesoru

Všetko je kupované v Alze