Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava - mid-range

Zdravím,

mohl bych prosím někoho požádat o zhodnocení následující herní sestavy? Nejsem programer, ale byl bych rád, aby tento PC utáhl většinu nejnovějších titulů na plné detaily.

CPU: AMD Ryzen 7 2700X
GPU: MSI Radeon RX VEGA 56 AIR BOOST 8G
MB: MSI B450 TOMAHAWK - AMD B450
HDD: WD Blue (EZEX), 3,5" - 1TB
SSD: Patriot Burst, 2,5" - 240GB
RAM: HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Zdroj: Be quiet! System Power 9 - 600W
Case: Evolveo T3

Zároveň bych se chtěl ještě zeptat, zda se vyplatí čekat na nové Ryzeny 3000 (z důvodu cen nových kompatibilních MB; a také, jestli by ostatní (stávající) komponenty na rozdíl od CPU nebrzdily výkon a tím pádem nebyl výkon nového Ryzenu zbytečný)?

Předem díky za odpovědi.

Já bych počkal ty 4 týdny na recenze nových R3000 (ostatně na upgrade z i7-3770k čekám už nějakou dobu, zatím nebyl moc důvod uspěchat). .. X570 desku kupovat nemusíš, stačí ti 450ka s novějším BIOSem.

Prostě bych jen počkal na recenze, o kolik budou R3000 lepší než Zen+ .. Navíc starší modely budou ve výprodejových akcích hned po uvedení Zen2 do obchodů (pravděpodobně jen nějaká ta stovka dolů).