Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zjistit heslo na seznam

Zdravim mám mail na seznamu v mozile při přihlašování se na mail heslo mám už předuložené v podobě hvězdiček ale potřebuji se přihlásit přes exlorer kde heslo nejni ještě uložené a bohužel už nevím jaké heslo je. Neznáte nějaký program který umí zjistit co se zkrývá pod těmi hvězdičkami nebo nějaký jiný postup.

Prasaku - a z ničeho nic "dovalí" ten německej doktor, co schovává věci, a budeš kde ???
Doporučuji "tetuáž", protože i papírek je na prd.
Leda by jsi měl těch papírků víc, a na dalších napsáno, kde máš ty předcházející.
A ti trpaslíci, co v "bedně" lítaj, a otevíraj šuplíky, z ničeho nic zlenivěj, a nebo mechanismus šuplíků zrezivý.
A věř mi - vím o čem mluvím - teda píšu.
Když 5x denně voláš 158, proto, že ti někdo furt krade brejle, tak to je na bednu.
:-):-):-)

Když jsme u toho, kam napsat heslo: Já mám stařeckou sklerózu jak čepici, tak používám program KeePass Password Safe. Tam můžeš dát hesel co hrdlo ráčí, chráněné jedním superheslem, přehledné uspořádání podle účelu. Může se to nosit ve flašce na krku a mít vždy po ruce. Vřele doporučuju i na toho Němce, co schovává věci.