Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zákaz publikování na Youtube

Youtuber Bratříček se dostal do nepříjemné situace. Lze mu nějak pomoci?

Nemám slov. Moje video, mých 20 hodin práce si nárokuje neznámý člověk a YouTube mi řeklo, že ke svému obsahu již nemám přístup ani šanci se jakkoli dostat. Prosím o rady.

https://www.facebook.com/bratricekcz/photos/a.779402359085629/853707688321762/?type=3&theater&__xts__[0]=68.ARBdvJJxfieRyOkSWKyWqMEznw1VonAkPpP2Ru7WGuIHEYf0n-OwyQ-XqXsnnYMYPPYtEWgGef8HeSZKTHppoe-8Z7HnF8mgRMb9PZpnG5poGdc06inv7IhsJVKGV6D0nVTtkv4m7TdfsinpVCkTbbTxZzov3vNozXimrztzOlCDzFi2oNqOwiRzOTxgIYaIXqG5lOtr8jb79gy9pQ65BLOCfdTaRiIdRJptplnnh4aTUJbKXbEdeKMQ0hJ9i505Gfjyf_5Lx2qU3lGCdXqaJXOORfeohUXZEjmL93scwVmzew7iI4kIO2vs4r18knl090w0jPDu81v4xYxoeFpmwT7d2muutoJ2&__tn__=-UK-R

když mi dáš -, já ti dám +.
a všichni dohromady uděláme moc.

ok: někdo někomu "ukradl" formát rozhovoru. tv to dělají běžně, licence za typ pořadu si neplatí. anonymní americký google se rozhodl takto. a jindy zase rozhoduje, která česká videa ty jako uživatel s českou ip nesmíš vidět. máš dojem, že s tím něco naděláš?
ale pokud je přínosem pro tuto planetu, že se někdo 20 hodin drbe s rozhovorem s někým stejně zbytečným, pak už je tato civilizace dávno v pekle.