Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus Z87-K - vysoká teplota

Mám problém z vyskou teplotou základnej dosky Z87-K, Teplota je 108 stupňov Celzia čo je veľa. Pokúšal som sa ju znížiť, odpojil som externé zariadenia ako externý HDD a externú Floppy, rozbočovače ale teplota klesla len na 106 stupňov Celzia, to je málo v čom môže byť problém. V jednom fóru som čítal, ak otvorím bedňu a udržím prst na chladiči dosky, je to tepelným čidlom. Mal som odtvorenú bedňu ale nikde nesálalo teplo či horučava, chladič bol vlažný ale nie, horúci. Program Specci udáva 106 stupňov celzia a v posledom čase, začal mi štvorčekovať ľavá časť obrazovky a spomalil sa pc - výrazne. Môžete mi poradiť, všetky ventilátory sa točia ako majú a z ničoho nesála teplo. Viete mi poradiť?

externú Floppy

miláček. vždycky víš, čím pobavit publikum.

speccy se píše s tvrdým. počítačům nerozumíš - a jestli chceš být aspoň vysněným spisovatelem, nemůžeš být úplná lopata.

začal mi štvorčekovať ľavá časť obrazovky

grafika jde do pi..: nejde delší dobu ventilátor, grafika je úchylně umístěná, je posr.. cokoliv jiného v bedně.