Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svchost

Zdravím, mám problém :.(
Zapnu pc, spustím internet (mozilla Firefox3) A po nějakém čase (většinou do 2min) mě naskočí Hlášení:
V aplikaci "Generic Host Process for Win32 Services" došlo k problém a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže. A známé nabídky Ladění,Odeslat zprávu o chybách a Neodesílat.
Zároveň vyběhnou widle s varovným oknem: svchost.exe - Chyba aplikace. (nastala vyjímka neznámám softwarova výjímka (0xc0000409 v aplikaci na místě 0x6727a3c0)

Screeny zde: prvni.jpg druhy.jpg

Když dám cokoliv tak se mě do pár sekund vypne icq a odpojí internet (CDMA ANY DATA) A je nutný restart k tomu abych ho zase rozchodil. Zajímavé na tom je že mě nejde spustit ani Stav internetu (ikonka u hodin v pravo dole) jen problikne něco.. Když nechám okna být nic se nestane internet běží.. ale zpouští se mě těch oken třeba 10.. (je to pak otrava..)

PLS poraďte jak tento problém vyřešit, nebo mě pošlete svchost.exe bez této chyby v zipu na maila (***@email.cz)[mod]Privátně bohužel odpovídat nelze, mail odstraněn abys neměl poštu zavalenou spamem (Rce)[/mod]
Kdyby byl někdo tak ochotnej a napsal i na icq: **** :-)

Přečetl, s něčím souhlasím, s něčím nesouhlasím. Souhlasím s tím, že to je nabořený OS, ale reinstalace by nepomohla, stejně by musel záplatovat. Opera má své příznivce i své odpůrce, Firefox i IE taky. Já jsem zkoušel všechny, Opera se mi nelíbí, je moc těžkopádná. Názor na IE si přečti v mém podpisu. Takže zůstávám u Firefoxu. Tož tak.

1)Reinstalace Os to je ta poslední varianta, když nic nevymyslím.
2)Mozilla je parádní prohlížeč, je hned na druhém místě používanosti (samozřejmně po debilním IE)
3)Reinstalace obnáší zálohování a nato fakt nemám náladu, zálohovat nějakejch 600GB, když druhej disk už nemám
4)Nainstaloval jsem kupu aktualizací a nic.
5)Těch oken s Neodesílat za den vyskočí asi 500...

Tohle je asi za půl hodiny: počet zprav.jpg
Vyzkouším rady od Karla a uvidíme, ještě sem pls zaskočte napíšu sem výsledky mého snažení, rád bych je s vámi ještě zkouzultoval :-) THX