Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta přihlašovacích údajů Firefox

Firefox mi smazal některá přihašovací hesla. Nevidím je ve formuláři na webu ani v nastavení. Některé zůstali uložené, ale v nastavení je přesto nevidím. Předcházeli tomu dva kroky - včera proběhl myslím upgrade na verzi 67.0.2 a dnes ráno přestala fungovat synchronizace. Nechal jsem si zaslat nové heslo a přihlásil se (doufám, email byl předvyplněn) na původní účet.

Nestalo se to někomu také? Většinu hesel zjistím, ale je to dost opruz...

Na vině je jsou antivirové balíky Avast / AVG, znemožní Firefoxu korektně přečíst soubor s hesly logins.json
Firefox soubor uloží jako logins.json.corrupt. Dokud nebude znovu přepsán, tak tento soubor zazálohuj, hesla lze obnovit. Vypadá to, že prostým překopírováním zpět do profilu Firefoxu pod původním názvem logins.json. Ovšem vydrží jen do dalšího restartu.

https://www.ghacks.net/2019/06/14/if-you-lost-all-passwords-in-firefox-read-this/