Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ohledně internetových stránek např. Youtube, FB...

Ahoj, potřeboval bych pomoc s problémem ohledně divných věcí na mém PC. Jedná se třeba o historii sledovanosti na Youtube, kde mám videa, které jsem nesledoval a přidávají se tam, i když jsem přihlášený. Dále se jedná třeba o FB, kde se mi samo od sebe dává u stránek " to se mi libí " a následně hned " už se mi to nelibí " . Mohlo by to souviset s bordelem, co jsem se snažil dostat z PC a menovalo se to RUVI.TV. Sice jsem se toho zbavil, že se mi už neotevírá nová záložka, ale stále je něco špatně. Když otevírám novou záložku, tak se mí změní u myši kurzor šipky na kurzor ukazující ruky a musím víckrát kliknout na nějaké místo, abych mohl kliknout na něco a otevřít to. Používám jen Defender od Win a Malwarebytes + ADWCleaner . za jakoukoli pomoc předem díky nebo doporučení nějakého programu, co by našel v PC to co mi to všechno nabourává ;)1

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. V núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru AdwCleaner
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner
Všetko čo nájde odstráňte.

4. V núdzovom režime systému a s odpojeným pripojením k sieti vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: https://www.malwarebytes.org/
Všetko čo nájde odstráňte.

do nouzového režimu se dostanu, ale jak dál pokračovat ? nikdy jsem tam nespouštěl antivir a nechci něco podělat... Jinak ten problém bude nějaký vir, protože když mám otevřenou nějakou stránku na netu a je z větší části bílá, tak jsou v pozadí vidět obrysy nějaké reklamy, odpočítávání času nebo dokonce nějaké videa... když to tam je vidět, tak šipka na myšce je jakoby ruka a když kliknu kdekoli, tak to zmizí a po nějakém čase se to zase objeví nebo, když aktualizují stránku.

máte to tam, ale musíte koukat ze spodu obrazovky nahoru, aby to bylo fakt dobře vidět. jinak v normálním režimu mi to nic nenajde a zkusil jsem i stáhnout třeba Pandu program a ten také nic nenašel. Jinak se to objevuje v prohlížeči Google a Microsoft Edge. jiný prohlížeče nepoužívám. podle jazyku to jsou Asijské stránky asi nebo videa, ale těžko říct :/jemes1

Tak tohle jsem ještě neviděl. Kdyby to dělalo jenom v Chromákovi, tak bych asi zkusil udělat nový profil. Ale pokud to dělá i v Edge, tak nevím. Ve Správci úloh není spuštěný nějaký podezřelý program? To vypadá, jakoby ti něco nastavovalo pozadí prohlížeče.