Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook do 9000Kč

Dobrý den, poradil by mi někdo jaký notebook si mám koupit do 9000 Kč? Budu to mit jen na internet a na práci, hlavně aby byl rychlý.. Předem děkuji za odpovědi.

Dobry den.
- V takové cenové kategorii bych ti doporucil Lenovo IdeaPad 330s.
- S CPU intel Core i3, SSD diskem a antireflexni FHD obrazovkou.
- CPU i3 7220 + UHD 620 je na beznou praci vykoné dostatecne. S m.2 SSD diskem bude systém a aplikace o proti klasickému HDD reaktivnejsí, jako pri spustení samotnych programu, vyhledávání etc.
* Hlavne se vyhnout vsemu co je intel Atom, Celeron N a AMD A4,A6 etc.

No zasebe bych už Tn panel od HP na notebook teda nechtěl a ani nedoporučoval. Tn mi nejak nevadí, ale na notebookách je to nepoužitelná katastrofa.
S tim notebookem máš nějakou zkušenost nebo jsi jen nabídl co jsi našel ? Zajímavej kousek. Ta váha něco málo pod 2Kg je ovšem docela slušná.

Nemam, jedna znama si ho koupila a rika, ze ok. Jak jsem psal, kdyz pominu momentalni cenu, tak do ceny 15K, co stoji bezne, je displej skoro vzdy odrbany nebo pripadne neco jineho, ono to v ramci ceny moc nejde, ziskat nejakou super kvalitu.