Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows boot nefunguje

Dobrý den, koupil jsem si nový hdd do stareho pc a nejde mi za žádnou cenu nabootovat flash disk s originalnim windows, vždy když zapnu pc a prioritu dam usb disku tak se zobrazi windows logo, poté se asi za 15 sekund cely pc vypne. Zkoušel jsem nainstalovat na muj novy hdd windows v jinem pc, ale to k mému VELKÉMU překvapení také nefungovalo ( pouze cerna obrazovka s bilou carkou v levo nahoře ). Za jakoukoliv radu budu vděčný. HW: Motherboard- asus M5A78L-M CPU -Amd 6100fx GPU- AMD sapphire hd7700 , HDD - WD 1TB (nevim jaky typ) , 8GB RAM DDR3... na flash jsem stáhnul Win10 z microsoft webu.
Zmena predmetu, pôvodne: WINDOWS BOOT NEFUNGUJE (los)

Nainstaloval jsem ještě jednou windows na flash disk pomocí Rufusu, zkusil jsem si ještě pohrát s Legacy USB , prioritou atd...A Voalá najednou všechno šlape jak má. windows instalater se konečně spustil.S prominutím , sral jsem se tady s tím celý den, takže DÍKY MOC všem co nebyli líní a napsali. <3