Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze aktivovat windows

Zdravím,je to už nějakou dobu co mi zničehonic na PC vyskočilo že není aktivovaný windows.

začalo to od té doby co mi přestal správně jít disk. (o tom jsem tu párkrát psal)

Windows nelze aktivovat a nevím co s tím.

PC je složen od strejdy a s ním byli nainstalovány i windowsy takže jestli jsou legální nebo ne to nemám páru.

Jedná se o windows 10 Pro.

A navíc s chybovou hláškou:

windows na tomto zařízení nemůžeme aktivovat,protože se nemůžeme připojit k aktivačnímu serveru vaší organizace. Ujistěte se,že jste připojení k síti vaší organizace,a zkuste to znovu. Kod chyby: 0xC004F074

P.S: Vím že instalačka jde jistě stáhnou ze stránek microsoftu ale byl bych rád kdyby to šlo vyřešit bez přeinstalace windowsů.

https://www.howto-connect.com/0xc004f074-windows-10/

Preinštalovanie W10 z ISO nemá význam, ISO stiahnuté zo stránok MS má kontrolný súčet SHA1 správny, teda neobsahuje škodlivý kód, dôležitá je licencia konkrétneho produktu, ktorú zadáš počas alebo po nainštalovaní systému. Nepapraj sa na doma s platnou licenciou, aktivuj systém vhodným KMS portable.

https://www.techbit.cz/2015/cista-instalace-windows-10-bez-predchoziho-upgrade/

Menil si ZD ako hlavný komponent zmeny Biosu a čipu, lebo po výmene pevného disku servery MS ID HW akceptujú. Nič sa nedeje.