Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klesající kondice baterie iP7+

Zdravím, chci se jen narychlo zeptat. Před týdnem je to přesně 3 měsíce od zakoupení iPhone 7 +. Známá má iPhone 6 + a jen tak jsme hodili řeč o baterce, jak drží apod. Když mě ukazovala, že po roce a půl má kondici na 95%, tak jsem chtěl "zamachrovat", že mám 100%. Ale ejhle, po 3 měsících už mi to kleslo o 3% na 97%...zdá se mi to moc rychlé nebo je to u těchto mobilů normální? Nikdy jsem zatím iOS neměl, ale po 3 měsících mi přijde dost brzo na zhoršení kondice baterky.
Telefon o víkendu téměř nepoužívám, v týdnu jsem na něm každý den, ale málokdy, jen občas projedu FB a odpovím na Messengeru. Telefon nabíjím každé dva dny, někdy denně.
Je to jen taková ta kalibrace a baterka si teprve sedla a teď se to bude zhoršovat minimálně? Samozřejmě budu klesání sledovat. Jen mě tak nějak zajímá, jestli je to tedy normální nebo ne.
Děkuji za odpovědi.

No, tak jde o to, kdy se to snížilo. Mohlo být vše 2 měsíce v pohodě a druhý den to spadlo na 97%..
Nicméně, co jsem tak četl na netu, tak většině lidí se to začalo zhoršovat po roce..
Asi to tak má být no, uvidím. Jen mi přišlo divné, že u nového modelu baterka vydrží méně než u staršího.