Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista a cod

zdravim,potrebuji radu od cloveka ktery se opravdu vyzna,mam nainstalovanou hru COD2 v cestine,mam i patch,a i klienta,ale kdyz chci na GP spustit klienta Startem tak se mi jen otevre okno Start.1gp a v nem je tohle UpdateURL=verze.asp
RequiredFile1=setup_2018.exe
RequiredFile2=Gamepar kUpdate.exe
RequiredFile3=GameparkClient.exe
Requir edModule1=WhatsNew
RequiredModule2=Skin.Default
Pri maryLanguage=cz
Params=YfNTj2ePTI0hWhPmUBQS8nzjP093 wBzQ+Vznsvgk1Vb28UQvAQNqWjrzb1LywDnQqFX5H0E197V0CuG VV+gdzcnf92hidvrmkeLPsg1kg2GVElnS6UBIMe4nL4Cy2tJrpU m+5r+5p3/FSJl744EoY6tonLwDEUExmn60DaIZmHH4KmA3iiH+6 t7/3P4DbLes/wME2Jsq4zbgs3Sb+2j6JHJO9b97h9jfeRFQ4+dN 7wyE6V1D6kAvTAeoi2m4iUJgDvOmWlSQWbr22GTOacdW3vjiqO0 NkRhnpoZhq5qdisjWH3BGgR1jDU/2GhL0rLJtVta2gN6mdTDpCM 41TuKjgVVwnxG35eqi8oEIZLtx/qfFMh5qk9qPtm1qIagV8woyY fVKU8ULqZ37u10ix9foY7uFVt/SPNUyiRUkewr3pBSXxtbOdtyL kRJd4/N33/Q3jbRxWA7jSO8w5CLz6+czdHf+D7R3QlYtN0di7W9 HzyTT/vRFiVwZMh/XVYPwkhvtgJoe9nq8JThBU9mhuYwFUPHvGL LoBelZ3qg2njSgyhqCZOS54raFBfSbHhuKEPBkh53DwYVUAH8hB zETOzuSCA/od/psrQ==
za radu moc dekuji

logni se na web gp, proklikej se na cod2, klikni pravym mysitkem na button Start u modu kerej chces hrat, zvol ulozit cil jako, ve vyskocivsim vokne vyber cestu kam chces ten file (start.gp1) ulozit (nemen name) - treba na plochu a dej ulozit. tomu souboru co sis stahnul do kompu prirad atribut jenom pro cteni, potom na nej klikni pravym tlacitkem a - otevrit v programu, zvolit program, potom prochazet a najdi si cestu k fajlu gameparkclient.exe - standartne c\program files\gamepark\ a dej votevrit. kdyz to nepude tak to skus otevrit pomoci gameparkupdate.exe . np