Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows konci licencia

Dobrý deň mám taký problém mám notebook značky asus stary viac ako 2 roky mám na nom už od kupi ako tam bol Windows 8.1 a mám taký problém teraz že mi vyskakuje že treba aktivovať Windows lebo mu konci licencia nepochopil som tomu doteraz mi to neukazovalo a vôbec neviem odkiaľ mqm zohnať ten kľúč keď ho vôbec nemám ani na notebooku Neni napísaný , proste ono tam je licencia len ju treba vraj zadať či čo ináč vyprší nejakého 6 júla nechápem poprosím o pomoc

Licence windows je na věčné časy, teda zatím, už taky ms koketoval s tím, že by se to platilo furt jako už teď řada programů. Aktivaci bývalo potřeba provést snad do měsíce, ale u notebooků to snad ani potřeba nebylo (windows od výrobce notebooku nějak upravený). Je otázkou, proč se s tím vytasil po dvou letech.

Fuh tak cracknuty byt nemôže lebo ja som ten notebook kupoval nový priamo v Elektre a ten Windows tam už bol a plne funkčný doteraz bez žiadnych okien že treba aktivovať to začalo až teraz vyskakovať odrazu malo by to byt predsa platne keď Windows už bol súčasťou notebooku keď tam už bol nainštalovaný pri kupe.