Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím moc moc o pomoc. Fotky z dovolené nejdou zobrazit a a každá fotka ukazuje 1,89 GB

Dobrý den, kopíroval jsem fotky z mobilu do pc vyjmout z mobilu do pc ( nemám žádnou zálohu) . A nevím, proč 99% fotek mi ukazuje 1,89GB, když si jí chci prohlédnout, tak to nelze. Mám pocit, že ty fotky ukazují velikost těch 866 souborů.

Nevím vůbec, co se stalo. Nikdy se mi to nestalo, když tu obří fotku zkopíruji na disk B, tak se stejnak nezobrazí.

Jen zlomek fotek lze otevřít a mají velikost pár MB.

Jsem absolutně v panice a zoufalství veškeré fotky z dovolené a nejdou zobrazit. Všechny ukazují to samé 1,89GB a velikost na disku 8,00kB.

Klidně někomu dám vzdálený přístup na dálku. Já potřebuji, aby se to fotky zobrazily.

Znám zedníka, který býval mistrem svého řemesla. Jenže doba technologie a materiály postoupily. On cíleně ignoroval "pokrok" a dělal to stále "stejně jako vždycky" a zůstaly mu oči pro pláč. Předjeli do mladí progresivní dravci...

No tak prostě dřív jsi třeba neměl chybu na disku. Teď ji třeba máš (proveď tu kontrolu disku, jak píšou výše) a výsledek vidíš.
Obávám se, že s tímhle už nic neuděláš a o fotky jsi přišel. Ber to jako poučení do příště.

Reseni asi jet znovu na dovolenou a znovu to nafotit, blby no.

Proč, protože to takhle dělám už přes 13 let.

A telefon od Xiaomi mas jak dlouho? 13 let?

Tady pisou o nejakym bugu v telefonu. Veril bych tomu vic nez ze se ti to spatne zkopirovalo.

http://en.miui.com/thread-1368551-1-1.html

Jinak CrystalDiskInfo a zkontroluj si jeste disk v PC, at mas jistotu, ze to neni diskem na tvem PC.

No a dobra cenna zkusenost - zalohovat a kopirovat, nikdy nemit jen jednu kopii.