Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-mailová schánka na @centrum.cz - maximální počet přeposílacích filtrů

Dobrý den,

vzpomenete si někdo a můžete mi potvrdit, že dříve neomezovali počet filtrů pro přeposílání do jiné schránky na maximální počet 5 filtrů? Je to značně omezující. Případně prosím vyzkoušet, jestli se to u vás chová stejně.
Je to v pravém horním menu - Nastavení - karta Personalizace - volba Filtry.
V nově vytvořeném filtru to mám nastavené takto:
Stav - aktivní
1. Podmínka - adresa odesílatele obsahuje - odesilatel@odesilatel.cz
pokud je podmínka splněna - pošli kopii na adresu - mojeschranka@centrum.cz

Protože mám již nastavených jiných pět filtrů, tak se zobrazí toto upozornění.
Maximální počet přeposílacích filtrů je 5.

Je to značně omezující a pokud si dobře pamatuji, tak to takto dříve nelimitovali.
Schránka u nich byla dosud pro mě dobrou volbou. Vážně začínám zvažovat změnu, ale ke komu z freemailů se řesunout? Na @seznam.cz ztrácím orientaci v jejich svérázném grafickém uspořádání. @centrum.cz j epro mě zažitý zvyk denním používáním.
Ještě potřebuji vědět, kde lze poštu zazálohovat do výstupního souboru? Dříve to umožňovali, ale teď to nemůžu najít.

Děkuji.

gmail.com, lepší a spoľahlivejší free mail nepoznám.

Používaj domáceho PK Thunderbird od Mozilla, aby ti na serveroch neostávali visieť súkromné správy, ale aby si ich mal doma na disku. Ostatné kópie mailov na serveroch po ich stiahnutí k sebe domov budú Thunderbirdom zmazané, ak ho takto nastavíš.