Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error Karnel-41

Dobrý den,
mám problém s počítačem,který nemám ani rok. Při hraní naročnějších her se mi to po nějaké době sekne a když se po restartu kouknu do protokolů,tak mi to ukáže Karnel-Power 41. Chci se zeptat,jestli někdo měl samý problém a jak ho vyřešil,protože sis s tím už nevím rady. :-(
Zde posílám odkaz na printscreen: 2ZtW

Rulc

výpis máš setříděný nesmyslně, otevíráš jen přehled chyb.
1) Kernel-Power je oznámení až po pádu, že to spadlo. tebe ale zajímá, co se dělo právě před tím pádem.
2) na to musíš otevřít jinak setříděný výpis prohlížeče událostí: protokoly windows -> system (případně aplikace) ... a je to podle času. restart pc poznáš podle svých pádů nebo podle události "eventlog".
ale ani tak tam nemusí být příčina uvedená.

kdyby havárie končila vždy modrou obrazovkou, na prohlížení je dobrý: nirsoft bsod viewer

ale jestli se pc jen resetne s černou obrazovkou bez dalších hlášek, bude to hw závada:
- mizerný tajný zdroj, mizerné kontakty redukce molex-sata
- nefunkční větrák a přehřívající se grafika / procesor: viz třeba hwmonitor
- vyteklé elyty na základní desce jsou spíš historická záležitost