Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdu otvarať priečinky

ked otvorím priečinokna (win7), tak vypíše:
K tomuto súboru nieje priradený program na vykonanie tejto akcie. Nainštalujte prislušný program. Ak je tento program nainštalovaný, vytvorte priradenie v ovladacom paneli Predvolene programy.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Až na tú skutočnosť, že priečinok či zložka sama o sebe po otvorení neobsahuje nejaký spustiteľný SW, *exe, apod.

To by musel napísať na aký spustiteľný súbor v priečinku W7 kliká, aby sa mu dalo pomôcť k priradení asociácií.

nejspíš si rozdrbávač zase něco asocioval - z karlova odkazu viz: "folder"

uživatel, který není vždy připraven, si může natáhnout do pc malware fungující jako shell extension průzkumníka, nebo mu do adresářů na disku naháže soubory autorun.inf - automatické spuštění z lokálního disku není blokované.