Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ip adresa

jestli se muzu zeptat kdyz si zmenenim IP adresu zustane my email atd.proste jesli se neco zemneni a jak si tu IP adresu zmenim chtel bych americkou

PS:OMLUVTE CARKY A HACKY NA ME KLAVESNICI TO NEMAM:-(

Trochu by som to inac formuloval, takym programom si snad mozes volit proxy server, a nie "menit IP" (IP budes mat furt tu istu akurat to pojde cez proxy a navonok (za proxy) sa budes javit s inou IP - s IP proxy servera). Aby si zas nemyslel ze sinainstaluje program a bude si volit IP aku chce. Nie. Napr. moju IP urcite mat nebude :-)