Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zákl. deska bez ramm

Dobrý den,
rozeběhne se po zapnutí počítače větrák u procesoru, když nejsou v základní desce vložené paměti? Koupil jsem na Aukru zákl. desku s procesorem a rád bych jí před zakoupením RAMM vyzkoušel.
Děkuji za odpověď.

rozeběhne se po zapnutí počítače větrák u procesoru, když nejsou v základní desce vložené paměti?

- I bez procesoru. Ceho timto "Testem?" docilis, co z neho zjsistis o stavu zakladni desky ? Ze se spusti FANs na zakladni desce o nicem nevypovida. To se ti budou tocit i na poskozene MB.
* Bohuzel budes potrebovat CPU + RAM, jestli chces dosahnout nejaké urcité informace o stavu komponentu. Bez RAM kterou potrebuje CPU aby melo kde ukladat informace které zrovna uziva nezjistis nic.