Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Radu ke koupi RAM

Zdravím, rád bych do svého PC koupil nové ramky, moje PC sestava je :

CPU : AMD FX-8370 Wraith Cooler
GPU : ATI Radeon RX 570 Series 4GB
MOTHERBOARD : ASRock 970 Pro3 R2.0
ZDROJ : Corsair VS650 White Certified

V počítači mám teďka RAM: DIMM DDR3 8GB 1333 DC KIT (2X4) Transcend cl9 jetram (256mx8) Problém ale je, že tato základová deska s nimi moc nespolupracuje a vydává mi z RAMek pouze 600mhz, pokoušel jsem se ramky i přehodit/změnit mhz v biosu a stále nic, proto bych potřeboval poradit, jaké RAMky do pc dostat, pc je určen spíše k hraní her a rád bych, kdyby to bylo alespoň 16gb, děkuji za rady.

Tak tohle je ta s prominutím nejdebilnější odpověď, kterou jsem mohl dostat, naschvál jsem zkoušel koukat do jiného pc, kde jsou též 2x8 gb ramky okolo frekvence 1300 a v biosu mají normálně nastavenou takovou frekvenci, jakou mají mít, nehledě na to, že tyto ramky, které teďka v PC jsou, jsou skoro 6-7 let starý, takže bych se ani nedivil, kdyby to prostě se základovou deskou nespolupracovalo a něco jako "pochybuji že 16GB nějak pomůže hrám" Nejde o to, zda to pomůže hrám, nebo ne. V dnešní době je 8GB minimum pro nějaké "lepší počítače" a 16 a více GB začíná být naprosto normálním standartem. Moje prosba byla, zda by mi někdo doporučil nějaké 16GB ramky, které budou sedět do té základové desky a nebudou se prát s ostatními komponenty. Nic více, nic méně.