Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bandicam spôsobuje sekanie v reále

Program Bandicam je na nahrávanie obrazovky .Chcem sa spýtať či nemáte niekto skúsenosť.Keď spustím video ,alebo programový kanál na nete a chcem ho cez tento program nahrať tak to video ,alebo tv program začne sekať.Čiže tv program beží plynule ,ale ,ako náhle spustím nahrávanie tohoto programu v reále začne video ,alebo tv program sekať.Samozrejme mi to nahrá potom také trhané.Viete mi poradiť,ako by som to eliminoval.Ram a procesor ani nevie ,že beží.Skúšal som nastavenie rôzne kodeky a fps ,ale nič nezabralo.Výkon pc je určite v poriadku 3 roky staré železo,vďaka.

Nekolikrat jsem si vsimnul na youtube, ze youtuber nadaval, ze mu zase Bandicam z neznameho duvodu seka obraz. Jelikoz sam nahravam minimalne a nikoliv pres Bandicam, tak reseni v tomto programu neznam, ale pokud bys nic nenasel, tak kamos uspesne nahrava pres OBS Studio, takze muzes zkusit nebo mne staci na nahravani z her sem tam i MSI Afterburner a neco ma na hry i NVidia pres ten jejich Experience myslim, ale to jsem jen zaslechl.