Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zautomatizovat printscreen?

Dobrý den, prosím vás o radu.
Pořebuji ukládat v mnou nastaveném pravidelném časovém intervalu (např. po 3 sek.) snímek obrazovky, ale ne v celém rozlišení 1920x1080 dpi. V horní a dolní části potřebuji provést automatický ořez již při samotném snímání obrazovky. Napadá vás nějaký program, který toto zvládne? Děkuji.

Děkuji. Podívám se na to.

Ještě doplním konkrétní příklad:
Každých 5 sekud se uloží výřez obrazovky.

Výchozí levý horní bod X = 0, Y = 101.
Cílový pravý dolní bod X = 1920, Y = 880.
Tím dojde k oříznutí vodorovného pruhu na HD snímku v horní části o 100 bodů a pruhu v dolní části o 100 bodů.