Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externe HDD problémik

Zdravím, na svoje externe HDD samsung 1tb som dal sťahovať priamo zo stránky microsoftu windows 10 a harddisk sa premenoval na ESD-USB a ma už iba 31gb pamať a je tam iba ten windows a to som tam mal nejak 600gb dat a neviem sa k nim dopátrať nechapem ako je to možné. Prosím ak viete niekto ako to vrátiť späť diky.

Ty jsi použil nástroj od MS, zvolil jsi disk, nástroj tě varoval, že všechna data odstraní a vytvoří nový oddíl. Ty jsi mu to odsouhlasil.
Teď můžeš opět odstranit oddíl, vytvořit nový a nechat naformátovat. To vše zvládneš ve správě disků přímo ve Windows.

600gb dat udělalo pápá.
ještě někdo z klikačů oblibuje "ms media creature tool"?
přitom jsi to .iso mohl stáhnout na lokální disk a boot flashku vytvořit normálním rufusem.

ms mimochodem píše, že ten usb disk má být prázdný. můžeš zkusit třeba recuvu, jestli něco vyšťourá, ale tabulka názvů souborů mohla být přepsaná.