Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje blbost s GK

Dobrý den, mám takový problém s GK. GK se mi přehřívala při hře a tak jsem hledal v pc jak zvýšit výkon ventilátorů. No a sáhl jsem kam jsem neměl. Myslím , že to bylo něco jako AMDcleanerutiliti, tak nějak. PC se mi zapl v nouzovém režimu a něco to psalo o čištění, když se pak pc spustil znova tak ve správci zařízení je místo mé GK AMD RADEON R390 series ted napsáno:standartní grafický adaptér s rozlišením vga, poradte prosím co mám dělat :( Mám win7 předem díky.

děkuji, tak ted už mám fakt problém. Najel jsem na stránky výrobce a dal nainstalovat nejnovější ovladače a při instalaci mi to vyhodilo tuhle chybu:Software Radeon Software 19.6.1 byl částečně nainstalován Chyba 1603: Oři instalaci balíčku softwaru AMD došlo k obecné chybě.