Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s ovladaci sitoveho adapteru

Dobrý den dnes jsem přeinstalovat windows a při instalaci ovladačů z cd se mi nainstalovali všechny kromě ovladače síťového adaptéru u toho mi to napsalo, že se ho nepodařilo nainstalovat takže teď nemám přístup k netu a nevím jak to vyřešit předem díky za rady

za 3h se nepodařilo přečíst typ základní desky, to je smutné :.(
jsi si jist, že ty jsi ten správce, který by měl drbat do toho pc?

když neumíš otevřít ani pc bednu, stáhni si někde speccy a spusť ho. má kopírovatelný výpis jako text = použitelné pro vyhledávač.
nebo do příkazového řádku (cmd.exe) zkopírovat a spustit:

wmic computersystem get model,name,manufacturer,systemtype