Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telpota notebooku pri napájaní

Zdravím jedná sa o notebook Nitro 5 čo môže spôsobovať tieto náhle skoky teplôt ako môžte vidieť na obrázku na začiatku to bolo v napájaní a pustená k tomu hra čiže pracovala grafiky aj cpu a keď bol notebook v elektrina tak sa to vyšplhalo na 97 stupnov cpu na dotyk pod obrazovkou to normálne pálilo neskutočne čiže som usúdil že to nebude v poriadku :D vypol som hru teplota cpu poklesla a ked som vytiahol aj s napájania tak uplne všetko do normálu akonáhle som zapol napájanie zase tak hneď to robilo 20 30 stupnové skoky . čiže problém je že to mám v kamíone ale mám normálny menič z 24 V na 230 V adaptér je normálne písaný input z 100 až 240 V takže nevidím tam ja problém ale očividne tam nejaký je viete mi povedať kde ? :/ ?

nějak se nevyznám v dotazu, ale mícháš teplotu adaptéru, notebooku ,procesoru, zásuvky, redukce? Nebo se divíš, že notebook je teplejší při běhu ze zásuvky? tom může být způsobené, regulací výkonu (vypnutí turba), ale asi nejčastěji power limit, aby to moc nežralo baterku.