Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr Notebooku

Ahoj,
potřeboval bych poradit jaký notebook.
Vel. 15,6 podsvícená klávesnice, spíš jen na prohlížení internetu, ale aby to zas nebyl šrot.
Bohužel se v tom nevyznám, takže bych ho maximálně vybral podle ceny (cca 15-20t.), nebo barvy :-)
Dal jsem pár do srovnávače a prosím o radu, který by jste vybrali vy.
Předem moc děkuji.
Luboš

https://notebooky.heureka.cz/srovnani-produktu--dell-inspiron-15-n-3579-n2-514w_-_hp-pavilion-15-cw1010-6wh56ea_-_lenovo-ideapad-330-81fb0023ck_-_lenovo-ideapad-330-81fk009wck_-_hp-pavilion-15-cw1009-6wh64ea_-_lenovo-ideapad-330-81fk000gck/?fromclipboard

Na web, kancelar a nejake to video ti staci RyZen 5 a 8GB RAM, ale dnes uz to chce, aby mel notas SSD aspon 256GB. Svoje soubory budes davat na druhy disk v notasu, pokud bude nebo si prikoupis externi HDD box v provedeni USB 3.0.

Nejvetsi nabidku notasu s hardwarem, co jsem ti napsal ma HP, neco malo ma Lenovo a Dell. Sem tam nejaky model ma Asus a Acer, ale Acer notebooky jsou cim dal vetsi odpad, do toho bych rozhodne nesel a on i ten Asus se zhorsuje, ale porad to neni az tak spatny.

Filtr CZC vysel takto.