Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva okruhy pro audio

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně audia.
Chci aby to co se odehrávalo na monitoru 1 a monitoru 2 vycházelo z reproduktorů, které mám na stole, ale monitor 3 (televize) aby měla svůj okruh a vycházel zvuk z reproduktorů televize... Nevíte jak toto vyřešit?

Neni problém, umí to každý rozumný operační systém minimálně 10 let (počínaje windows vista, v linuxu nic jiného nepamatuju), musí to ale umět i program (starší programy z generace windows XP posílají zvuk na generální výstup, protože v XP nic jiného neni, ale počínaje vistama to tak funguje), prostě si určíte, který zvuk na kterou zvukovku pošlete (ve VLC třeba zvuk>výstupní zařízení>vaše zvukovka) a většina rozumných programů (snad všechny současné pro zpracování zvuku a videa) toto nastavení má.

Posílat zvuk (více zvuků) na jeden vybraný výstup je brnkačka, ale co neumím je posílat jeden zvuk na více výstupů, čímž nemyslím aby bylo ve všech totéž (to umim, stačí zaškrtnout v nastavení zvuku, aby se přehrávalo na všech výstupech totéž), ale aby byly výstupy nezávislé ale já si určil, že třeba tento konkrétní zvuk má jít současně na víc výstupů (jiný ale třeba jen na jeden).