Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde nabít sony PSP. Co mám dělat?

Dobrý den.
Mám strašně velikej problém.
Přestalo se mi nabíjet sony psp (herní konzole).
Dával jsem to do zásuvky i přes usb a furt stále nic (musí svítit oranžová led dioda)
Prosím poradíte mi co mám udělat stím psp když nejde nabít?
Bude to nabíječkou,bateríí,výpadek zásuvky,nebo konektorem?
Děkuji.

Konektor vylomen není ale ted mi to jde.
Toto byla prevence před spálením.
Když je horký psp tak to nenabijí to je jasný.
U těch drahých přístrojů to má ochranu jako to psp ale musí to být novější verze 3004 u 2004 a 1004 tam ochrana proti spálení není.
Takže mám už zcela novou verzi.
Problém je vyřešen.
Musí se to nechat ochladit a pak nabíjet a pak hrát.