Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaký tip na notebook na VŠ? Klidně i 2v1 (Tablet PC)

Ahoj, chystám se na vysokou a jelikož se v noteboocích absolutně nevyznám, poprosil bych pár tipů (nejlépe z vlastní zkušenosti) na nějaký noťas nebo 2v1 tablet (né mini prosím). Vyloženě jenom na studium, net a filmy, nic výkonýho, ale samo sebou aby se to po půl roce nesekalo :D. Ideálně do 7-8k, díky moc :)

na nějaký noťas nebo 2v1 tablet (né mini prosím)

Né MINI znamena jaka velikost presne ?
- Nejaky "Android / IOS tablet" + klavesnice nemusi byt spatna alternativa. Lehky snadno prenosny, na tvou cinost staci.
* Ale to by chtelo neco jako IPAD AIR (2019), coz je vlastne predchozi IPAD PRO. Jen s klavesnici a tuzkou vyjde draho. Coz jako student by jsi od Applu mohl dostat nejaké slevy.

poprosil bych pár tipů (nejlépe z vlastní zkušenosti)

- Takovy mensi zaklad se podivej treba po : https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-330s-15arr-platinum-grey-d5446244.htm (IPS antireflexní). Vlastni zkusenost s timto modelem nemam.
* Hlavne nic co ma Intel N**, Intel Atom , nebo AMD A* az A6.

- Osobne preferuji a v praxi pouzivam E-INK s podporu pera kvuli psani poznamek. (BOOX Note, vyhl bych se Likebook Mimas). Jestli nepotrebujes pero, tak ti staci vyse zmineny notebook "Lenovo 330".
- Ma antireflexni obrazovku a podsvicenou klavesnici coz se ti muze hodit pri psani v seru nebo vecer na kolejich aniz by jsi rusil spolu spici rozsvicenou lampickou.
* Jelikoz jdes na VS, si myslim ze prave podpora pera se zarizenim nemusi byt spatny pozadavek, jelikoz tech zapisku budes delat IMHO docela hodne :-).