Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zapojit USB jako COM port

Zdravím, mám USB čtečku na čipy a potřeboval bych ji, aby ji pc viděl jako COM port. Lze to vyřešit virtuálním portem nebo musí být převodník USB--RS232? Všude jsem našel jen převodníky z RS232 -- USB, já to ale potřebuju obráceně :-D

Díky za rady

Ano, jestli na základní desce nemáš port COM, tak můžeš emulovat klasicky přes USB.
Některé desky je nemají že zadu v panelu,, ale COMpiny můžeš najít kupříkladu na desce.
* Prres to USB to bude také jen emulovany port COM.