Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ADATA XPG SX8200 Pro

Čau!,

nemáte někdo tajto SSD?

Koukám na cenu, shoduje se s obyč. satovou m.2 EVO 860, ale výkon je úplně jinde.

Tady to maník srovnával se starším EVO 970(né ta plus verze) a docela dostával na prdel. :-D

https://youtu.be/uMgsSaLe_Ew?t=283

Za tu cenu je to podle mě steal. Navíc v balení dodávají hliníkový chladič, který sám o sobě vyjde nejméně na 150. Podle mě je dobré ho mít na nvme disku, kor teď v létě :-D.

Mám tento model, ale iba 256GB . Naozaj vynikajúci SSD. Chladič som síce založil (vyzerá to efektne), ale podľa testov čo som čítal, tak nejaké "zázračné" chladenie to neprinesie.
Omnoho dôležitejšie je u mňa to, že mám dosku, kde je slot nad graf.kartou (čiže nezohrieva sa tak, akoby bol pod ňou) a samozrejme vyladený airflow v bedni...
Dodávaný Adata SSD Toolbox sa Ti postará o optimalizáciu systému jedným klikom. Dôležité je nemať na tom disku virtuálnu pamäť Windowsu...