Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Dobrý den,

mám na Vás dotaz. Koukám se tak předběžně po nějakém noťasu, který snese v pohodě, v dobré grafice, bez nějakých problémů hry, které na něm budu hrát. Jde o FIFU, PUBG, WoT atd, takže žádné ultramega náročné hry. Jinak notebook používám na brouzdání na internetu, popř. na filmy atd.

Zaujal mě msi-gf63-8rd-403fr, který se mi parametrově líbí.

A teď má otázka, doporučili byste mi ho? Nebo byste spíš volili jiný v téhle cenové relaci? Popřípadě zvládne takové hry bez problému i nějaký levnější notebook, abych do toho nemusel investovat tolik?

Ještě zdůrazňuji - chci notebook, protože jsem téměř stále někde jinde - takže vylučuji stolní PC. A také prosím ty, kteří neporadí a budou jen psát, že herní notebook nemá cenu atd atd., ať nepíšou.

Díky moc všem!

To jsou rady jak z pomocný. Snad ani nepříteli bych nedoporučil pofidérní plasťák nebo rádoby "carbon". Taky je dobré se podívat, co obnáší například výměna klávesnice, což je běžně opotřebovávaná komponenta na úrovni spotřebáku. Muset kvůli výměne klávesnice nebo palmrestu na ntb. Dell rozebrat celý notebook, to je vážně hodně špatná volba...
Určitě doporučuji Lenovo ThinkPad řady T a uvědomit si, že herní notebook je mýtus vytvořený marketéry a vyžadovaný bubescenty a budoucími vysokoškoláky.

Hmm a zahraje si na tom ledatak Mária...

Sám mám podobný Dell notebook a při hraní vydává o dost menší hluk než konkurence. Téměř každý den ho nesu v batohu a furt drží.

Jasně!, určitě to první, na co myslím, když si kupuji notebook, je, jak vyměnit klávesnici, ty jsi dobrej.

Lidé se dělí na poučené, kteří již za svoji blbost draze zaplatili a pak na ty chytré, kteří ještě nevědí, jak moc budou platit.
K mechanické odolnosti Inspironu lze dodat jediné - víko s displejem je tenké a vlnící se jak toaletní papír.
Tohle nemá smysl vysvětlovat někomu, kdo si již draze naběhl... Budiž to pomocí a radou těm prozřetelnějším.

Skvělá konstrukce thinkpadů je vykoupena nižším výkonem, který je vhodný ledatak pro práci. Nic proti tomu nemám. Možná si taky někdy takový koupím.

Ovšem, já jsem si chtěl něco mimo domov i zahrát, a tak jsem zvolil "plasťák". Navíc klávesnice se v noteboocích nemění každý týden. S trochou štěstí to vydrží nafurt.

Prostě tazatel měl jasný dotaz - vybrat notebook, který má minimálně 1050ti, protože si chce na něm zahrát a ty tu začneš moudrovat s thinkpadama...(jeden o jablkách, druhý o hruškách)

Mu poraď notebook na hry a neříkej, že je to mýtus. Pokud je to mýtus, tak jsem bych na svém Dellu nehrál v pohodě několik hodin vkuse Zaklínače 3 na vysoký detaily. Navíc sám tvrdí, že životní situace mu nedovolí si pořídit stolní počítač, který by byl na hry určitě lepší.