Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji radu ohledně nové PC sestavy

usb wifikrámy jsou jen nouzové řešení, nevhodné pro zapařené uživatele. radši si kup rohovou lištu a v ní natáhni kabel.

a příště si odpusť kopírování dotazů z cizích fór, když neumíš zkontrolovat, že používají zkracování odkazů.