Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi a Jack

Ahoj, koupil jsem si nový notebook asus vivobook s15 a mám dva problémy. Jsem připojený k wifi internet funguje, ale ikonka wifi připojení neukazuje, že je internet zapnutý, když ji rozkliknu, píše to bez internetu ale přitom internet běží, což má za následek to, že když si zapnu např. MS word píše to není připojeno k internetu. Ve správci zařízení jsem zkusil aktualizovat ovladače od wireless ac 8265 bez úspěchu. To je první problém a druhý když chci připojit sluchátka k 3,5m jack sluchátka se "do díry nevlezou" musím tento konektor přimáčkout a v tom případě se sluchátka chytnou pokud ale oddělám ruku jack opět vyskočí. A to se tak děje i přes to, že je notebook týden nový a sluchátka jsem tam zapojil poprvé. Děkuji za rady jak tento problém vyřešit

Sluchátko musíš zastrčit dovnitř úplně. taky je možné, že má notebook výstup na sluchátka, ale ty tam strkáš sluchátka s mikrofonem - ten jack je trošku jiný

Co se týká wiFi, moc nerozumím. Píšeš, že jsi připojený k WiFi a internet funguje, ale aplikaci ti napíšou, že není připojení k internetu? Opravdu funguje internet v tom notebooku, v prohlížeči můžeš brouzdat po internetu?

Výborně sluchátka máš pravdu původně jsem tam zkoušel sluchátka, které byly k telefonu a mají takový ten mikrofon na části s ovládání hlasitosti s tím to nešlo, teďka jsem zkusil sluchátka bez mikorofonu jenom čistě sluchátka, ten mají ten konektor trošku jiný asi podle mého 2,5mm jack a ty fungují takže si musím pořídit sluchátka bez mikrofonu to problém není. No wifi, internet funguje teď píšu z tohoto notebooku sem do poradny přehrávám videa na YT a všechno. Heslo k mé wifi jsem standardně zadal poté probíhala krátka kontrola a internet běží ale identifikátor dole v liště má tu ikonku jak když nejsi připojený na internet wifi čárky s hvězdičkou. Pokud zapnu MS word píše to že nejsem připojený k internetu ať to zkusím znovu ale přitom mi hraje YT jsem na FB píšu tuto odpověď a všechno když otevřu wifi v liště píše to bez internetu. Zkoušel jsem ty ovladače a ještě vyřešit problém tou opravou automatickou to po 5 minutách restarovalo PC ale problém stále pokračuje. Díky