Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Zdravím, chtěl bych si do starého PC koupit novou grafickou kartu, konkrétně "MSI NVIDIA GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC". Moje otázka zní: bude procesor a ostatní komponenty v PC stíhat této GPU a efektivně spolupracovat?

Moje současná sestava je taková to:

Základní deska: GIGABYTE GA-Z77-D3H
CPU: Intel Core i5-3570K
GPU: Zotac GTX 770 AMP! Edition
Zdroj: Seasonic S12II-520
RAM: Kingston HyperX Blu, 2 x 4GB, DDR3, 1333
Case: Zalman Z11

Zdravím, tak už jsem se skoro rozhodl pro tu MSI GTX 1660 Ti Armor. Jenomže jsem ještě na internetu narazil na grafickou kartu s názvem Radeon RX Vega 56, která je stejně drahá a měla by mít větší výkon.

Například:

MSI Radeon RX Vega 56 Air Boost 8G OC
Sapphire Radeon RX VEGA 56 PULSE 8GB HBM2
GIGABYTE Radeon RX VEGA 56 GAMING OC 8G

Není lepší tedy do mého starého PC pořídit některou z nich, když stojí stejně a jsou výkonnější?

Předem moc děkuji za rady.

Pokud ti nejde o spotřebu, tak je ta Vega 56 o něco lepší volba. Nvidia má TDP 120W a Vega 210W. Zdroj máš kvalitní, takže by neměl být problém. Záleží na tobě. V některých hrách je zase Nvidia výkonnější.
Ještě si musíš uvědomit, že čím víc si karta sebere W, tím větší zahřívání a tím pádem většinou i hluk.

Od grafické karty očekávám, že nebude hlučet natolik, aby mě rušila a zároveň aby byla výkonná. Nevadí mi když bude více žrát a bude mít vyšší teploty. Kterou z těchto 3 karet byste mi tedy doporučili, že bude nejlepší? Cenově vyjdou pro mě všechny stejně.

MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC

Sapphire Radeon RX VEGA 56 PULSE 8GB HBM2

GIGABYTE Radeon RX VEGA 56 GAMING OC 8G