Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna ram 8gb ddr 3 1600mh

Dobrý den chtěl bych vyměnit ram ve svem notebooku a potřeboval bych poradit s kompatibilitou.mám foto ramek i se štítkem akorát mi nejde sem vložit foto.Našel by se borec co mi poradí když mu poslu foto do ms.

Nejdřív si zjisti, kolik má ten notebook slotů a jaký typ a velikost podporuje. Neregistrovaní přímo fotku nevloží, ty se možná pokoušíš sem nacpat nějakou obří fotku jako přílohu. Normální velikost je nanejvýš ve stovkách kB.