Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASUS GeForce ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING, 11GB GDDR5X SLI zapojení

Ahoj mám sestavu:
Intel i 7 8700
Asus ROG STRIX Z370-E GAMING
32 GB RAM
Asus ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING
Seasonic 1000Wat
Chci se zeptat jestli by mělo smysl zapojit tyto dvě grafiky do SLI a jestli by to mělo velký nárůst ve hrách co se týče FPS. Hraju Battlefield V a Cod.
Spíš mi jde ale o Battlefield. Teď mám kolem 100-130 FPS.
Nebo by vyšla výkonostně lepší tato karta :SAPPHIRE RADEON VII 16G HBM2

Řešení:

Papirové udaje je jedna vec, praxe druha. Nejlépe by bylo, kdy jsi hledal nekde primé porovnani treba ve hrach GTX 1080Ti vs RTX 2080. Ale +- vyjsou skoro nastejno (dle pouzitého rozliseni), urcite neni nejak prinostné Upgradovat RTX 2080 za tvou GTX 1080ti.
* U nekterych her to zkratka vazne na strane optimizace kodu a ryznych omezeni, kde ti nepomuzou ani 4x 1080Ti.

Spíš mi jde ale o Battlefield. Teď mám kolem 100-130 FPS.
Nebo by vyšla výkonostně lepší tato karta :SAPPHIRE RADEON VII 16G HBM2

- Je to zbytecné, navic servery jsou stejne omezené na nejakych 60frames/s.
- Vymenou 1080Ti za SAPPHIRE RADEON VII 16G HBM2 si urcite nepomuzes.

Papirové udaje je jedna vec, praxe druha. Nejlépe by bylo, kdy jsi hledal nekde primé porovnani treba ve hrach GTX 1080Ti vs RTX 2080. Ale +- vyjsou skoro nastejno (dle pouzitého rozliseni), urcite neni nejak prinostné Upgradovat RTX 2080 za tvou GTX 1080ti.
* U nekterych her to zkratka vazne na strane optimizace kodu a ryznych omezeni, kde ti nepomuzou ani 4x 1080Ti.